הפקת בת ובר מצווה בעולם השפע

הפקת בר ובת מצווה בעולם השפע

השנים האחרונות מאופיינות בשפע גדול של אפשרויות עבור ילדים, ילדות, נערים ונערות. את השפע הזה אנו רואים גם במוצרים שהם קונים, בגדי המותגים ובמיוחד בהפקת בת המצווה או בשמה בעולם הילדים, בת מצווש. לא רק הנערות נהנות ממסיבת הבת מצווה אלא גם הבנים אשר חוגגים בר מצווש. הפקת בת מצווה כיום שונה מאוד מאירועי הבת מצווה שהורינו היו חוגגים עבורנו ומזמינים את המשפחה הקרובה. כיום לנערות ונערים יש שפע גדול אשר מציע אפשרויות מגוונות של אטרקציות מלהיבות אשר הופכות כל בת מצווה כזו להפקה מיוחדת במינה. לכל נערה יש את הרצונות שלה בתכנון הפקת הבת מצווש והורים רבים מבינים זאת ועוזרים לנערות והנערים בתכנון היום הגדול שלהם עד לפרטים הקטנים ביותר.

אטרקציות מיוחדות אשר ניתן לעשות בבת מצווה כיום

כמו שכבר אמרנו, בת מצווה כיום היא הפקה בפני עצמה אשר מלווה באטרקציות רבות. תוכלו לראות נערות ששרות בלייב, נערות שהלכו לאולפן הקלטות במיוחד והקליטו שיר או דרשה, נערות שרוקדות יחד עם מספר רקדנים וזוהי רק ההתחלה. בכל בת מצווה כיום יש בר קינוחים מושקע במיוחד, מגנטים לאורחים ואטרקציות נוספות כמו בלונים מיוחדים ברחבה, עמדת המבורגרים אשר עומדת באמצע הרחבה וכמובן הצעקה האחרונה בעולם האירועים, שוזרת פרחים.

כל האטרקציות הללו מגיעות אלינו מעולם השפע ונערות רבות מחכות לרגע שבו יתכננו יחד עם הוריהן את בת המצווה המיוחדת שלהן. הפקות מסוג זה אינן פוסחות על המין הגברי וגם נערים כיום מתכננים יחד עם הוריהם הפקות מיוחדות עבור הבר מצווה. ההבדל הוא שבבר מצווה משלבים למעשה את המסורת של עליה לתורה.

שילוב של מסורת עם עולם השפע בהפקת בר מצווה

בדומה לטרנד הבת מצווש טשר כוללת הפקה שלמה, כך גם הפקת בר מצווה כיום, רק שבמקרה זה אנו כבר מדברים על שתי הפקות. הנער שהגיע למצוות לומד במשך מספר חודשים את ההפטרה של הבר מצווה אשר איתה יעלה לתורה. זהו בעצם האירוע הראשון. יש הורים שיחגגו את המאורע הזה בבית כנסת ויש הורים שיחליטו לחגוג זאת בכותל לצד להקת מתופפים שמלווה את חתן השמחה ומשפחתו. לאחר חגיגה זו, נהוג גם לחגוג בר מצווה באולם אירועים יחד עם מעגל החברים והמשפחה הפחות קרובה.

כאן למעשה נכנסת ההפקה השניה אשר דומה לבת מצווש של הנערות. גם כאן נכנס עידן השפע ונערים רבים מכניסים אטרקציות מגוונות. יש נערים שיכינו מופע כדורסל עם כדורסלנים מקצועיים, יש נערים שיבקרו מבעוד מועד בקבוצת הכדורגל האהודה עליהם ויקרינו לאורחים סרטון קצר אשר מראה את היום המיוחד שעברו, יש נערים שישירו ויש כאלה שאף ירקדו. כמו כן, גם בבר מצווש מכניסים אטרקציות נוספות ובר קינוחים מיוחד.

שתפו את החברים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
נוערלאומי

נוערלאומי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *