שתלים דנטליים מדריך לניתוח השתלת שיניים

שתלים דנטליים מדריך לניתוח השתלת שיניים

אם אתה או מישהו שאתה אוהב חסר שיניים, זה עשוי להיות זמן לשקול שתלים דנטליים. שתלים דנטליים הם אחד הסוגים הפופולריים והיעילים ביותר של אפשרויות שיקום השן הזמינות כיום. עם זאת, אתה צריך לדעת את העובדות לפני שאתה עושה את השינוי הגדול הזה בחיים. מה חשוב לדעת על שתלים דנטליים? מה חשוב להבין אצל רופא השיניים

שתלים דנטליים פתרון מושלם לצעירים למבוגרים

שתלים דנטליים הם שיניים מלאכותיות שנוצרו כדי להיראות ולהרגיש כמו שיניים אמיתיות. הם אינם שיניים קבועות, אבל התחושה של מזון לעיסה היא כמעט בדיוק כמו שן אמיתית. שתלים דנטליים נעשים על ידי השתלת חוטי בורג טיטניום בניתוח לתוך עצם הלסת שבו שיניים טבעיות היו פעם. ישנם שלושה שתלים שונים זמינים:

ישנם למעשה שני סוגים של שתלים נשלפים וקבועים. שיניים תותבות נשלפות הן למעשה שיניים מזויפות
שניתן להוציא ולהחליף בשיניים חדשות. שיניים תותבות אלה נהדרות כי הם לא לוקחים מקום יקר בפה.
עם זאת, יש להם את החסרונות שלהם. הם לא יכולים לתמוך ברוחב המלא של הפה לובשי שיניים תותבות לעתים קרובות צריך לקחת אנטיביוטיקה דרך הפה כדי למנוע זיהום.

ניתן גם לקרוא מאמר מקצועי בנושא תהליך השתלת שיניים מה השלבים שיש לבצע כל זה מאמר הבא.

שתלים דנטליים מה חשוב לדעת

לא ניתן להוציא ולהחליף שיניים תותבות קבועות. הדבר מגביל את השימוש בהם לדיבור
ולפעילויות אחרות הדורשות שימוש בלסת. חשוב גם לציין כי שתלים קבועים לא יכולים לשמש שיניים תותבות לתינוקות וילדים מתחת לגיל תשע. שיניים תותבות שנעשו עבור ילדים צעירים יותר יש להשתמש רק כאשר הילד גדל מתוך שיניים תותבות קבועות שלו או שלה.

שתלים שיניים שיניים ותותבות יש היתרונות והחסרונות שלהם. לפני שעבר כל סוג של ניתוח אוראלי,
חשוב לדון בהליך עם מנתח אוראלי מוסמך. המנתח יכול לייעץ לך על היתרונות והסיכון של ההליך. אם תחליט להמשיך עם הניתוח, חשוב לבצע את הניתוח על ידי רופא שיניים קוסמטי מנוסה.

שתלים דנטליים מדריך לניתוח השתלת שיניים

חשיבות של תחזוקה השתל

שתלים דנטליים דורשים תחזוקה מועטה מאוד לאחר שהם ממוקמים. לא תצטרך להסיר
אותם לעתים קרובות כמו שיניים תותבות. הם עשויים לעתים קרובות ממתכת ולא רגישים כמו שבירה או זיהום. אתה גם רוצה לבדוק עם רופא השיניים שלך כדי לוודא שאתה שומר את השתלים שלך במצב העליון. חשוב להסיר אותם ברגע שהם הופכים סדוקים או פגומים מטעמי בטיחות.

ישנם מספר סוגים שונים של שתלים דנטליים. הם כוללים שתלים הנתמכים על ידי עצמות ושן,
שיניים תותבות נשלפות לאחר ניתוח, ציפויים דנטליים וכתרים precast. כל אחד מההתקנים
הללו מיועד לפונקציה ספציפית. שתלים דנטליים מבוססי עצם ושן עושים להחליף שיניים שאבדו
עקב עששת או פציעה. שיניים תותבות נשלפות לאחר ההסרה נועדו להחזיק שיניים חלופיות במקום;
שיניים תותבות משמשות למילוי סדקים בפיו של אדם, ציפויים דנטליים
משמשים ליצירת חיוך אטרקטיבי יותר, וכתרים precast משמשים לתיקון פגמים חמורים בפנים.

מה חשוב לבדוק

כאשר מקבלים שתלים דנטליים, חשוב לזכור כי אין דבר כזה "מידה אחת מתאימה לכל" מוצר השתלת שיניים. כל מטופל הוא ייחודי וידרוש מערכת שתלים ייחודית. הקפד לעשות חקירה יסודית של איזה סוג של שתלים יהיה הטוב ביותר עבורך להתייעץ עם רופאים מרובים לפני שתחליט על סוג מסוים אחד של שתל. ההחלטה לקבל שתלים דנטליים היא גדולה מאוד, אז היזהר ואל תעשה טעות חשובה שיכולה לגרום לשיניים חסרות.

שתלים דנטליים הם לא הסוג היחיד של רפואת שיניים קוסמטית שם בחוץ. הם גם לא השיטה הזולה ביותר של רפואת שיניים קוסמטית זמין. צנירים דנטליים, שהם דקים, למינים חרסינה כי הם מלוכדים לשיניים שלך, הם אפשרות נוספת. הם באים בגוונים וסגנונות שונים. גשרים דנטליים, שהם שיניים מזויפות המותכים לצמיתות בין השיניים הטבעיות שלך, הם חלופה נוספת. עם זאת, הם לא עבור כולם, ואתה צריך לדבר עם רופא השיניים שלך אם אתה חושב שהם עשויים להיות בחירה טובה בשבילך.

שתל דנטלי מהיר קל פשוט

אחת התפיסות המוטעות הגדולות ביותר לגבי קבלת שתל דנטלי היא שזה מהיר וקל. במציאות, יש כמה דברים שאתה צריך לעשות כדי לאבטח את השתל ולוודא שהוא נשאר במקום. מכיוון שחסרות לך כמה שיניים, תצטרך לוודא שהשתל הדנטלי לא יחזור לפה שלך בשבועות הראשונים לאחר ההליך. כדי לעזור בתהליך זה, המחזורון שלך ייתן לך סיכת השתלת שן זמנית, בדומה לאלה שאתה מקבל אצל רופאי השיניים.

תצטרך לעשות כמה ביקורים אצל החזיון שלך לפני שהשתל הדנטלי שלך יאושר ויחזק לצמיתות את עצם הלסת שלך. המחזור שלך יסביר את כל מה שאתה צריך לדעת על הניתוח שלך, כולל הטיפול שלאחר הניתוח, והוא יראה לך איך לטפל בשיניים החדשות שלך. הוא אפילו יעזור לך לבחור מותג טוב של משחת שיניים שתל שיניים כך שאתה לא נתקל בבעיות תוך טיפול תותבת החדשה שלך.

שתפו את החברים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
נוערלאומי

נוערלאומי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *