עורך דין לדיני משפחה: איך בוחרים את העו״ד הנכון בנושא רגיש כל כך?

עורך דין לדיני משפחה איך בוחרים

התא המשפחתי עלול לעיתים להיות מורכב. בתחילה מדובר בזוג אשר מחליט לחיות יחד חיים משותפים. חיים משותפים כוללים זוגיות, אהבה וגם שיתוף כלכלי וחומרי ועוד המון מרכיבים אשר מוגדרים על ידי הזוגות עצמם.

בהמשך ברוב המקרים מתווספים לתא המשפחתי גם ילדים ולחצי היום יום. יש זוגות אשר קל להם להתמודד עם אתגרי היום יום ויש זוגות אשר דבר זה יותר מאתגר להם. לעיתים הם יגיעו למצבים של טיפול זוגי, לעיתים למצבי גישור ובמקרים שפחות מצליחים לגשר על הפערים הם פונים לגירושים. מצב של גירושים עלול לפעמים להגיע לפסים פחות נעימים ועם המון משמעויות והשלכות ורבים מהזוגות בוחרים לפנות לעורך דין שמבין בנושא.

במה עוסק עורך דין לדיני משפחה?

עורך דין לדיני משפחה, הוא עורך דין אשר מכיר את תחום הגירושין על בוריו, התמחה בו ומכיר את הרבדים והדקויות של תהליך זה. עורך דין זה מודע למורכבות אשר עוברים בני הזוג והוא יודע כי התהליך במקרים מסוימים יכול להיות קצר ופשוט ובמקרים אחרים ארוך, מייגע ומסובך.

על העורך דין לשמור על האינטרסים של בני הזוג, לחלק בניהם באופן צודק את רכושם וחובותיהם ואף לדאוג לנושא של הסדרי ראית הילדים בתקופה של לפני הגירושים והמלצות לתקופת הגירושין. אין הליך גירושין אחד הדומה למישנהו, כל זוג מגיע עם הבעיות שלו והקשיים איתם הוא מתמודד ועורך הדין לדיני המשפחה צריך לדעת לראות את השוני, המורכבות והאופי של הזוג. עליו ליצור פתרונות מעשיים אשר יתאימו לזוג המתגרש.

הליך הגירושין עם ילדים [סופר חשוב]

הליך גירושין אשר מעורבים בו ילדים, עלול להיות הליך מעט יותר מורכב. המורכבות תלויה בהמון גורמים כמו גיל הילדים, אופי הילדים, ההבנה שלהם למצב וקבלתו, הסיבה שבגללה הזוג מעוניין להתגרש והדינאמיקה בין בני הזוג. הליך גירושין משפיע במידה זו או אחרת על הילדים אשר עד היום חיו עם שני הורים בבית וכעת צריכים לקבל מצב חדש בו הוריהם נפרדים ואחד מהם עובר לגור במקום אחר.

זהו לא תמיד מצב נעים והוא מלווה לעיתים ברגשות מעורבים או קשים. עורך דין העוסק בגירושין יעסוק בכל מה שקשור להסדרי הראיה ומזונות תוך כדי שמירה על טובתם של הילדים. בכל מקרה חשוב גם להתייעץ עם גורם פסיכולוגי אשר ידריך אתכם איך להסביר לילדים בדרך הטובה ביותר את המצב וכמה שפחות לפגוע בהם במהלך תקופה מאתגרת זו.

עו״ד לדיני משפחה בראשון וסביבתה

כמו שכבר אמרנו, הליך גירושין הוא לא תמיד נעים ולא בהכרח הולך בצורה חלקה. על מנת להקל עליכם את התהליך כמה שאפשר, מומלץ מאוד לקחת עורך דין אשר קרוב למקום מגוריכם. אם לדוגמא אתם גרים באזור המרכז או באזור ראשון לציון אנו ממליצים לכם לחפש אחר עורך דין משפחה בראשון לציון, כך שיהיה לכם קל להגיע אליו בזמנים מאתגרים אלו.

הכי חשוב הוא לנסות לעבור את התקופה הזו בצורה חיובית וטובה כמה שאפשר, במיוחד אם יש לכם ילדים אך לא רק.

שתפו את החברים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
נוערלאומי

נוערלאומי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *