שיטות להסרת שיער לצמיתות

שיטות להסרת שיער לצמיתות

כיום בשנת 2019, הסרת שיער הוא מושג נפוץ מאוד. בעבר נשים וגברים היו מסירים שיער בעזרת סכין גילוח, שעווה או קרם להסרת שיער. לרוב שיטות אלו כואבות או יוצרות גילוח שאינו חלק לאורך זמן, וכך משתעבדים להסרת השיער לעיתים קרובות.

קדמת הטכנולוגיה אשר צמחה והתפתחה מאוד בעשרים שנים האחרונות לא פסחה גם על עולם טיפוח והסרת השיער. כיום יש מספר דרכים מתקדמות להסרת שיער לצמיתות. אחת השיטות הפופלאריות בתחום הסרת השיער לצמיתות היא הסרת שיער באפילציה, בשיטה זו מחדירים מחט זעירה לשורש השערה ובעזרת הלחמה מנתקים את נימי הדם מאזור המטריקס דרכו גדלות השערות. כך בעצם נוצר מצב של חוסר בצמיחה.

האם כל אחד יכול להשתמש באפילציה להסרת שיער?

אפילציה היא שיטה קוסמטית. רוב האנשים מגיבים אליה טוב מאוד. היא מתאימה מאוד לאנשים בעלי שיער בהיר או אזורים עם שיער בהיר ודק מאוד. היא טובה לאנשים בעלי קעקועים אשר מעוניינים להסיר פלומות שיער באזורים אלו וניתן להשתמש בה גם באזורים בעלי שטח פנים קטן. כאשר עושים אפילציה, חשוב מאוד לשים לב שהקוסמטיקאית מוכשרת לבצע טיפולים מסוג. בטיפול מעורב זרם חשמלי וכניסה של מחט לעור. חשוב שמי שתעשה את הפרוצדורה היא בעלת התעודות המתאימות והניסון המתאים. בדרך כלל לאחר טיפול ראשון, רוב השערות יפסיקו את צמיחתן, אך חלק מהן יגדלו דקות יותר. לכן חשוב לעשות מספר טיפולים על מנת להגיע לתוצאות טובות.

הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער באמצעות לייזר היא שיטה קוסמטית נוספת להסרת שיער לצמיתות אשר בשנים האחרונות הפופלאריות שלה הולכת וגדלה יותר ויותר. בשיטה זו רופא או אדם אשר זה הוא עיסוקו משתמש במכשיר לייזר על משטח השיער שאותו רוצים להסיר ובעזרת אור אשר יוצר חום באזור שורש השערה האזור המצמיח נהרס. לרוב לייזר מתאים לבעלי עור לבן אשר שיערותיהם כהות. אך הטכנולוגיה של היום פיתחה מכשירים חדשניים שיודעים לבצע את השיטה גם על שערות דקות ועדינות.

היתרונות בהסרת שיער בלייזר

  1. מדובר בשיטה בטוחה להסרת השיער לטווח ארוך. המכשור כיום הוא מתקדם מאוד ומבוצע באישור משרד הבריאות.
  2. הסרת שיער בלייזר מסירה את השיער בחלקו לצמיתות ובחלקים אחרים לטווח ארוך מאוד. לרוב השערות שיגדלו יהיו דקות מאוד ובהירות.
  3. כיום השיטה מתאימה לכל אחד, גברים ונשים כאחד. אפילו במגזר החרדי, קיים היתר להסרת שיער לגברים חרדים. זה נקרא הסרת שיער בלייזר לגברים לפי ההלכה. כידוע גברים חרדים לבושים לאורך השנה בבגדים ארוכים וחליפות. תוספת שיער גוף יוצרת בקיץ חימום של הגוף וזיעה. הסרת השיער יכולה לתרום בנושא ולעזור בימי הקיץ החמים. הפיתרון ההילכתי שנמצא במצב זה, הוא שגוף נקי משערות יעזור בטהרת הגוף בזמן מקווה. על כן גברים חרדים רבים פונים להסרת שיער בשיטה זו.
  4. לאחר הסרת השיער לא תהיה לכם התעסקות במשך הרבה שנים עם הסרת שיער רגליים, ידיים ועוד אזורים רבים בגוף אשר בשיטות אחרות עלינו להסיר אותו מידי כשלושה שבועות.

שתפו את החברים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
נוערלאומי

נוערלאומי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *