החלפת ידית לדלת כניסה בבית ובעסק

החלפת ידית לדלת כניסה בבית ובעסק

החלפת ידית דלת הכניסה היא דבר קל לעשות בכל הנוגע לעיצוב החיצוני שלך. ישנן דרכים שונות להחלפת ידיות הדלת או הידיות. יש אנשים שאולי ירצו לעשות זאת בעזרת נגר בעוד שאחרים עשויים לבחור להעסיק מישהו מיומן באומנות. תוכל גם לבחור לרכוש את חלקי הכלי והחלפים. אך לפני שתקבל החלטה כלשהי, חשוב לשים לב לכמה מהדברים שאתה צריך לזכור. להלן כמה מהטיפים שיכולים לסייע לך לקבוע את כדאיות החלפת הידיות בעזרת איש מקצוע.

 

עלות החלפת ידית לדלת

הגורם הראשון שעליך לקחת בחשבון הוא העלות המשוערת להחלפת ידית דלת הכניסה. האומדן צריך להיות בכתב, כך שתוכל לקבל תמונה חזותית כמה עולה להחליף את הידיות. כאשר תסתכלו על התרשים הסכימטי של חלקי ההחלפה, תראו שזה די קל להחליף את הידיות בעזרת כמה כלים פשוטים. התהליך הכולל יימשך כשעה בסך הכל.
גורם נוסף שעליך לדעת הוא פרק הזמן המשוער שאתה צריך לבצע את הפרויקט. על ידי הכרת שעות העבודה של שירותי המוסך, תוכל להעריך בקלות כמה עולה להחליף את הידיות. התהליך ייקח לך רק כמה שעות בסך הכל. בנוסף למחיר המשוער, עליך לשקול גם את עלות העבודה בעת החלפת ידית הדלת.

מה צריך לדעת לגבי החלפת ידית

הגורם השני שעליך לדעת הוא המחיר המוצע לצרכן של החלקים בבייג'ינג. לחלקים בבייג'ינג יש מחירי קמעונאות משלהם והם עשויים להשתנות מספק שירות אחד למשנהו. אם אתה מחליף את ידיות הקופה כדוגמה, המחיר הקמעונאי המוצע של החלקים הוא כדלקמן, הוא עולה בסביבות 200 $.
הגורם השלישי שעליך לדעת הוא המחיר המוצע לצרכן של הדלת (קח כדוגמא את המחיר של אביזרים מקוריים בבייג'ינג, מחיר זה הוא לעיון רק בשל הבדלים אזוריים) ומכלול מנעול הדלתות במערך מספר חמש. . עלות מכלול המנעולים היא כדלקמן, הלוח הקדמי של המנעול יעלה לכם כאלפיים, הידית תעלה לכם שלושת אלפים, מסגרת הדלת תעלה לכם בסביבות שמונה מאות וחמישים וחלק האחורי של הדלת יעלה אתה בסביבות עשרים וחמש מאות. החלפת ידית הדלת הקדמית של בנץ קלאס קלאס 4matic ארבע דלתות קופה כדוגמה, המחיר הקמעונאי המוצע של החלקים בבייג'ינג הוא לעיון רק בשל הבדלים אזוריים.
למקסים מנעולן אתר הרשמי
החלפת ידית לדלת כניסה בבית ובעסק

עלות משוערת של תהליך העבודה

הגורם האחרון שעליך לדעת על החלפת האביזרים הוא העלות המשוערת של העבודה. תחילה עליך לקבוע כמה זמן ומספר השעות יימשכו עבודות התיקון, כך שתוכל לחשב את המספר המשוער של חלקי החלפה. בדוגמה, העלות המשוערת של עבודות התיקון מורכבת מתיקון הדברים הבאים, המסגרת הקדמית, המסגרת האחורית, עמוד ההיגוי, לוח המחוונים והמושב. העלות המשוערת של החלפת המנוע צריכה להתבסס גם על הדגם, שנת הייצור, קילומטראז המשוער לשנה. נאמר כי יש צורך בהחלפת המנוע אם הרכב מתקלקל במשך עשרים עד שלושים דקות לפחות במהלך הנהיגה.

החלפת חלקים

הגורם האחרון שאתה צריך לדעת על החלפת החלקים הוא עלות העבודה המשוערת. זהו הגורם הקשה ביותר הכרוך בחישוב החלקים הכוללים ועלות העבודה. עלות העבודה המשוערת זהה, ללא קשר לדגם ולשנה. לכן, כאשר אתה מחשב את מחיר החלקים והחלפה, עליך לוודא שאתה כולל את אומדן עלות העבודה כדי לקבל את הערך המדויק של המכונית שלך.

שתפו את החברים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
נוערלאומי

נוערלאומי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *