לסמן חפצים במדבקות זה פאסה, עשו זאת במקום

סימון במדבקות זה פאסה

מדבקה יכולה לעזור לנו לסמן המון דברים שונים. זו הייתה המצאה נהדרת לזמנה, אבל תמיד כדאי לגלות חידושים מיוחדים. ואכן, הפעם אנו רוצים לספר לכם על רעיון חדשני. משהו שבבת אחת הופך את הסימון במדבקות לפאסה. אם חשבתם לשלוח את הילד לגן (או לבית הספר) כאשר הבקבוק או התיק מסומנים במדבקה עם שם, הכירו את הדבר הבא. בעזרת תוויות שם מסיליקון, אפשר להצמיד כל שם שרוצים, לאין ספור פריטים. ומה שנחמד זה שהרעיון המלהיב הזה לא מגיע מאיזה יזם במזרח הרחוק. זהו רעיון ישראלי, פיתוח מתבקש, בצבעים מרהיבים. אפשר לבחור את הצבע. אפשר לבחור את השם. הכי פשוט להזמין ואפשר גם לקשט את השם עם עיטורים נוספים, שבוחרים.

תווית שם בולטת, רעיון גדול

אחד הדברים שכל ילד מתחבר אליהם כבר בגיל צעיר הינו השם שלו. הרי זו לא סתם מילה. לא מדובר בסתם צירוף של אותיות. זוהי הזהות האישית, האותנטית. השם שלי זה אני! קחו סתם בקבוק מים סתמי, רגיל, שקונים בכל מקום. חברו אליו תווית עמידה, גמישה ויפהפייה עם השם שלכם או של הילד שלכם או של הנכד שלכם, ותראו משהו לגמרי אחר. פתאום, כאילו קוסם הניף את השרביט הפלאי ומשהו אחר נולד מול העיניים. פתאום, הבקבוק הזה נעשה אישי. שמענו על ילדים שכל כך התחברו לבקבוק עם השם, עד שהחלו לקחת אותו לכל מקום. הם כבר לא שוכחים אותו. זה הרי החפץ האישי, עם השם שלהם! כדאי לציין שאת התווית הזאת אפשר לחבר גם להרבה מאוד דברים אחרים. למשל תיק או מטריה. אפשר לסמן בעזרת תווית קלה להידוק. מעסיקים יכולים להעניק תוויות כאלה כשי נחמד לעובדים. אפשר אפילו לקשט בהם כוסות יין, ובמקום שם לציין חג שמח או שנה טובה.

תווית עמידה, גמישה ויפהפייה

כמה פרטים על התווית המלהיבה: מדובר במוצר לא גדול, אך מיוחד מאוד. תווית מסיליקון, חומר חזק, עמיד אך גם גמיש. הצבע לא דוהה. המוצר לא ניזוק במגע עם מים. אפשר אפילו לנקות במדיח הכלים וגם אם שמים במכונת הכביסה שום אסון לא קרה. כל עוד לא הסרתם את התווית, היא מלווה אתכם בנאמנות, גמישה, מרהיבה, אישית. כמה אותיות מצורפות יחד, עם אישיות שכל אחד אוהב.

קל להזמין, מכל מקום ולכל מקום

מתחשק לכם להתחדש עם התווית, לתת במתנה לחברה שילדה לאחרונה או להביא לילדים הפתעה? קל להזמין, מכל מקום ולכל מקום. להזמנה כנסו ל- Name me ותוויות אישיות ייוצרו עבורכם, לפי הפרטים שתמלאו.

Name me, כתובתנו רחוב עמק האלה 16 מודיעין מכבים רעות. טלפון: 077-7767910. שוקדים על מוצרים חדשים ורעיונות נפלאים. מוזמנים לבקר באתר ולראות מה חדש: https://www.tag-me.co.il

שתפו את החברים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
נוערלאומי

נוערלאומי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *