לונדון האחרת, טיול מדהים עם אומנות גם לילדים

לונדון האחרת, טיול מדהים עם אומנות גם לילדים

לא פשוט לשלוף את הילדים מתוך המסכים. לנתק אותם מתוך האינטרנט ולנסות להציע להם פעילויות אחרות. אבל הורה או אפילו אח גדול שמצליח למצוא את הרעיון המקורי שינתק מן המסך, מאפשר לילדים הצעירים לשנות את המחשבה ואת הגישה. הפעם נדגים איך אפשר בעזרת טיול מיוחד בלונדון, לחשוף בפני הילדים עולם אסתטי חדש, מרהיב ובלתי מוכר. עולם שמצליח להפתיע גם את המבוגרים, עם לונדון אחרת מכל מה שהכרנו. החוויות והערך המוסף ממשיכים ללוות את הילדים גם בארץ, עם תחום עניין חדש, שמסחרר את החושים.

סיור אמנות בלונדון ברחוב Shoreditch

לונדון האחרת שאנו רוצים להציג בפניכם לא כוללת רק את האתרים שכולם שמעו או מכירים. עם כל הכבוד לביג בן, לטאואר אוף לונדון, לשיט על התמזה, אנו עכשיו בעניין של סיורי אמנות בלונדון. ואם אתם חושבים שנציג לכם כאן את כל הגלריות המדהימות, המוזיאונים לאומנות, אפילו סיורי אומנות בארמון בקינגהאם, אתם עדיין לא בדיוק קולעים למטרה. הרשו לנו להציג לכם את הדבר החם בסצנת האומנות המודרנית, שהיא גם נגישה ומדברת אל הקהל הרחב. סצנת אומנות הרחוב, של רחוב Shoreditch. לצד הביקורים בגלריות ובמוזיאונים לאומנות הידועים של העיר, מובטחת לכם חוויה שלא תשכחו לעולם.

Shoreditch, הרחוב שמקרב את האומנות לילד (ולילד הפנימי שבכם)

ברחוב התוסס הזה בלונדון, ניתן לראות כמה וכמה גלריות ואומנים ותצוגות שלא מביישות אף מוזיאון ראוי לשמו. אבל הסצנה המרכזית נמצאת… ברחוב עצמו. זה לא, כפי שאתם עשויים לחשוב, בגלל כתובות הגרפיטי שמקשטות כל פינה. את זה אפשר למצוא בשפע גם בשכונות די עזובות. כאן, מדובר על שכונה שהפכה למוקד משיכה לאומנים, שמילאו את הקירות של הבניינים והבתים, באומנות חסרת גבולות.

על גבי הקירות ניתן לראות ציורים של ממש, בגדלים עצומים. הבניינים משמשים כמו בד קנבס ענקי, אשר אמנים מוכשרים ממלאים בצבעים ושילובים מרשימים. על חלק מהקירות ניתן לראות פסלים ואומנות מתכת. אבל הרוב אלה ציורים של טיפוסים, אנשים, תמונות מן הטבע, סגנונות חדשניים, ציורי שחור לבן ועד מגוון עצום של מיצגים. הכל חופשי מול הציבור. אנשים נוהרים מכל מקום, במסגרת סיורי אומנות, סיורי צילום או פשוט כדרך נהדרת לראות משהו מיוחד, אחר ומרהיב.

סיור אמנות בלונדון בעברית

כמובן שיש עוד הרבה צורות אפשריות לסיורים של אומנות בלונדון. אפשר בהחלט למקד את הביקור באתרים ידועים ולשלב עם גלריות ובתי אומנות ואפילו להכיר מקרוב מכירות פומביות של אומנים בסדרי גודל שונים. אבל עוד דבר לא נרצה לפספס. את העובדה שמי שמחפש הרחבת הידע בתחום ולא רוצה להזמין מדריך מקומי באנגלית, יוכל למצוא גם סיורי אמנות בלונדון בעברית. לא רק לתלמידים שלומדים במגמת אומנות. לראות את היופי של לונדון, מזווית צבעונית ויפה במיוחד.

שתפו את החברים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
נוערלאומי

נוערלאומי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *