מה עושים כאשר ננעלים מחוץ לבית ללא מפתח

מה עושים כאשר ננעלים מחוץ לבית ללא מפתח

לאבד מפתחות זה דבר שכיח

בחיים אנחנו לוקחים על עצמנו המון אחריות בכל מיני תחומים, אך לעיתים קורים לנו מצבים שבהם אנו שוכחים דברים ולא במכוון. כך קורה לרבים מאיתנו עם מפתחות.

אנו עלולים לאבד אותם וזה מצב ממש לא נעים כאשר אנו מעוניינים להיכנס הביתה. לעיתים ניעזר בבן משפחה שיגיע ויפתח את הדלת, אך אם הוא כרגע רחוק מאיתנו ואנחנו הולכים להישאר בחוץ מספר שעות, חשוב לדעת שיש לכך פיתרון מצוין כיום. אז בכל זאת, מה עושים כאשר מאבדים את המפתחות ולא ניתן להיכנס כרגע הביתה? כיום אתם יכולים לפנות בקלות למנעולן בתל אביב. המנעולן יגיע לדלת הבית שלכם ויוכל לפתוח עבורכם את הדלת עד שהוריכם יגיעו.

איך לא תשכחו את המפתחות שלכם בשגרה?

יש מספר דרכים בהם ניתן להיעזר על מנת לא לשכוח את המפתח שלנו הביתה. הטיפ הראשון הוא לשים תמיד את המפתחות באותו מקום בתיק. הטיפ השני הוא לפני שאתם יוצאים מהבית לוודא שוב שאכן המפתחות איתכם בתיק. הטיפ השלישי הוא לחבר מתריע למפתחות. כיום יש מחזיק מפתחות מצפצף שמאתר את המפתחות שלכם במרחק מסוים.

אם אתם מאבדים את המפתחות לעיתים קרובות, זה בהחלט יכול להיות אחלה פיתרון עבורכם. וטיפ אחרון הוא תמיד להשאיר מפתח נוסף במקום שרק אתם יודעים עליו, זה יבטיח שתמיד יהיה לכם איך להיכנס הביתה, גם אם שכחתם את המפתח או איבדתם אותו.

באילו מקרים נוספים ניתן להיעזר במנעולן?

המנעולן תפקידו לפתוח דלתות נעולות וחלונות מכל מיני סוגים. מקום נוסף שרבים מאיתנו שוכחים לקחת אליו את המפתח או יותר מכך, שוכחים את המפתח בתוכו, הוא הרכב.

אלו מצבים שלרוב קורים לנו מפזיזות או שמיהרנו למקום מסוים ובטעות נעלנו את מפתחות הרכב בפנים. אך כיום מצב זה הוא בהחלט לא בעייתי, ניתן להתקשר למנעולן מחולון שיגיע לחלץ לכם את המפתחות מתוך הרכב. חילוץ מפתחות מתוך הרכב לא פוגע בחלונות הרכב או בשלדת הרכב. מנעולן בחולון יפתח את דלת הרכב בעזרת כניסה של אויר לאזור מסוים בדלת והדלת תיפתח. המנעולן הוא מקצועי ביותר ויודע היטב איך לעשות זאת בצורה טובה מאוד. הוא יפתח את דלת הרכב מבלי לשבור את חלון הרכב או לעקם את פח הרכב.

מה לא לעשות כאשר אתם נתקעים מחוץ לבית או מחוץ לרכב?

במצבים ששוכחים את המפתחות ומעוניינים לפתוח את דלת הבית או דלת הרכב, בשום פנים ואופן לא כדאי שתנסו לפתוח אותן בעצמכם. אין לנסות להכניס לתוך המנעול סיכות או ברזלים אשר עלולים להרוס לכם את הדלת. החלפה של דלת שנהרסה תעלה לכם הרבה יותר מאשר הזמנה של מנעולן מוסמך ולכן חשוב לא לנסות לעשות זאת בעצמכם.

 

 

שתפו את החברים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
נוערלאומי

נוערלאומי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *